צילינדר RB-100

Luxis cylinder rb1000

הצילינדר RB 1000 הוא צילינדר מתקדם ביותר ביחס לצילינדרים אחרים הקיימם כיום בשוק.

צילינדר מסוג אר.בי (RB 1000ׂׂ) ׂשל "רב-בריח" הוא צילינדר בטכנולוגיית ה"לוקסיס" (LOCXIS), שהיא אחת מטכנולוגיות הנעילה המתקדמות בעולם.

הטכנולוגיה מבוססת על פיני קומבינציה שונים שמוצבים בתוך הצילינדר בצורות ייחודיות, מה שמעניק אבטחה וביטחון מפני פריצה ברמה טובה, אפשר אפילו לומר בין הטובות ביותר.

מה נותן לצילינדר בטכנולוגית לוקסיס אבטחה כה גבוהה?

כפי שכבר אמרתי, בצילינדר יש כמה קומבינציות של פינים. ברגע שמכניסים את המפתח לצילינדר, הפינים של המפתח יוצרים קומבינציה שמשלבת פינים חיצוניים, פינים פנימיים, קפיצים וכדוריות נירוסטה (פלב"מ). הקומבינציה הזאת שמשלבת כמה פינים וכמה קומבינציות יחד היא שנותנת לצילינדר רמת אבטחה גבוהה.

למה לבחור בצילינדרים בטכנולוגיית לוקסיס LOCXIS

  • צילינדרים בטכנולוגית לוקסיס ובניהם צילינדרRB-1000 עומדים שבתקן של מכון התקנים הישראלי – ת"י 950. ובנוסף, הם עומדים בתקן אירופאי מחמיר – EN 1303 – תקן ברמה הגבוהה ביותר.
  • הצילינדרים בטכנולוגית LOCXIS מיוצרים מחומרי גלם מצוינים שמבטיחים עמידות רבה מפני שחיקה לאורך השנים וגם עמידות מפני קורוזיה.
  • הצילינדרים מוגנים בפטנט עד לשנת 2030, מה שאומר שאף חברה לא יכולה לייצר צילינדר עם קומבינציות אבטחה דומות. זה אומר בעצם שאלו צילינדרים מאובטחים וייחודיים.
  • לכל צילינדר בטכנולוגיה הזו יש "כרטיס שכפול מפתחות". לכל צילינדר כרטיס שונה. לא ניתן לשכפל מפתחות לצילינדרים אלו בלי להציג את הכרטיס שכפול.
  • צילינדרים בטכנולוגית הלוקסיס הם הצילינדרים המומלצים ביותר על ידי רוב המנעולנים בארץ בזכות הפינים והקומבינציות הרבות שיש בצילינדר.
  • כל הצילינדרים בטכנולוגיה זו מוגנים מפני פריצה בקידוח ועומדים בדרישה High Security.
  • באריזת הצילינדר קיימים 5 מפתחות וכרטיס שכפול מפתחות. כל אחד מהמפתחות מגיע עם תג זיהוי שאפשר לשים על המפתח ולזהות של מי המפתח מבין בני הבית.

כל הפרטים על הצילינדר מאתר "https://www.rav-bariach.co.il/" ו"https://www.lockstore.co.il/"

התקשר עכשיו

מלאו את הטופס ואחזור אלייך בהקדם

השארת תגובה