שכפול מפתחות ביקנעם

אתם גרים ביקנעם ורוצים לשכפל את המפתחות לבית שלכם? בעלי רכבים ביקנעם? אתם מחפשים מנעולן כדי לשכפל את המפתחות לרכב או לעשות שלט ומפתח קופץ לרכב?

קובי המנעולן – שירותי שכפול מפתחות ביקנעם.

שכפול מפתחות לבית מכל הסוגים, שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים, יצירה וקידוד שלטים קופצים לרכב. מנעולן מוסמך ומיומן עם ניסיון 10 שנים בפריצה, תיקון והחלפה של מנעולים מכל הסוגים. ניסיון רב בשכפול מאות מפתחות מכל הסוגים הקיימים. התחייבות לעבודה מקצועית ומהירה כולל אחריות על העבודה! שירותי שכפול מפתחות מכל סוג:

  • שכפול מפתחות למגוון רחב של רכבים: לטויוטה, סקודה, ניסאן, אופל, יונדאי, מזדה, פולקסווגן, רנו, קאיה, מיצובישי, הונדה, סיאט, סוזוקי, פורד, דודג', סובארו, פיג'ו, שברולט ועוד!
  • שכפול ויצירה של מפתחות קופצים ממותגים כולל שלט!
  • שכפול מפתחות לבית למנעולים וצילינדרים תוצרת: מולטילוק, רב בריח, ייל, אלבא ועוד!
  • להבים איכותיים בלבד!

מיהו משכפל מפתחות ביקנעם?

זה מנעולן מוסמך שנותן שירותי שכפול מפתחות לבית ולרכב ביקנעם. המנעולן גם מוסמך לתת שירותי פריצה לבתים ורכבים, מנעולן שמוסמך ובעל ניסיון בפריצת בתים ורכבים יוכל לשכפל מפתחות בצורה הטובה ביותר בגלל שהוא מכיר את המנעולים השונים.

תרחישים נפוצים שבהם צריך לשכפל מפתחות:

מלבד התרחישים שרשומים למטה, קיימים עוד הרבה תרחישים שבהם תרצו לשכפל מפתחות לבית או לרכב.

המפתח אבד – המפתח לבית/לרכב נפל ואתם לא מוצאים אותו. אם קיים מפתח נוסף אז מנעולן מוסמך יוכל לשכפל את המפתח. מומלץ לשכפל מפתחות במקרה של אובדן כדי למנוע מצב שבו תישארו ללא מפתחות.

המפתח נשבר – לא משנה מה הסיבה שבגללה נשבר המפתח. כדאי לשכפל מפתחות נוספים (במקרה שבו קיים מפתח נוסף).

גרים עם שותפים – אתם רוצים להביא שותף נוסף שיגור איתכם בדירה, תצטרכו לשכפל בשבילו מפתח. כדי למנוע מצב שאין מפתח לתת לו או שהוא מקבל את המפתח הרזרבי האחרון.

מה לבדוק כשמשכפלים מפתחות?

  1. הסמכה – חשוב מאוד לבדוק שהמנעולן שמשכפל לכם את המפתחות הינו מנעולן שמוסמך בפריצת מנעולים/תיקון והחלפה של מנעולים וגם בשכפול מפתחות.
  2. ניסיון בשכפול מפתחות – תוודאו שהמנעולן מכיר את סוג המפתח והמנעול בדלת ויכול לשכפל את המפתח בצורה הטובה ביותר שתואמת למקור בדיוק.
  3. "כרטיס שכפול מפתחות" – כרטיס זה נועד למנוע שכפול של מפתחות על ידי אדם זר שאינו אמור להחזיק במפתח. אז אם יש לכם כרטיס כזה, חשוב מאוד להציג אותו למנעולן. המנעולן לא ישכפל את המפתח עד שלא תציגו את הכרטיס הנ"ל.
  4. חומר גלם איכותי – וודאו שאתם מקבלים מפתח שעשוי מלהב (חומר גלם) קשיח שאינו מתעקם או נשבר בפתיחת הדלת.
  5. כמות המפתחות – תבדקו כמה מפתחות שוכפלו בשבילכם וכמה קיבלתם לידכם בסיום העבודה.
  6. בדיקת המפתחות – למרות שבחרתם במנעולן מוסמך ומיומן כדי שישכפל לכם את המפתחות לבית או לרכב, מומלץ לבדוק שהמפתחות אכן תואמים למקור ופותחים את הדלת ללא בעיה שקשורה למפתח.

התקשר עכשיו

מלאו את הטופס ואחזור אלייך בהקדם

מאמרים קשורים