מנעולן בעכו

צריכים מנעולן בעכו? מחפשים פורץ דלתות בעכו? זקוקים למנעולן רכב בעיר עכו? מה השירותים של מנעולן בעכו? איך בוחרים מנעולן מתאים?

קובי המנעולן – המנעולן בשבילכם בעכו

מנעולן מוסמך ומקצועי עם ניסיון רב בפריצת מנעולים מכל הסוגים. מיומן בפריצה של כל סוגי הרכבים בלי לגרום לנזק לדלת הרכב כולל רכבי יוקרה. שכפול מפתחות ברמה הגבוהה ביותר – התאמה של 100% למפתח המקורי. החלפה של מנעולים וצילינדרים מכל מסוגים בכל סוגי הדלתות. שירותי כמנעולן בעכו:

 1. פריצת דלתות ומנעולים של כל החברות.
 2. פריצה לכל סוגי הרכבים.
 3. התקנה ופריצה של כספות קטנות – בינוניות.
 4. שכפול מפתחות לרכב .
 5. שחזור מלא של מפתחות לרכב.
 6. שירות מקצועי ואמין – מנעולן מוסמך.
 7. שירות עד ללקוח בזמן הקצר ביותר.
 8. שירותי חירום 24 שעות ביממה (למעט שבתות וחגים).
 9. אחריות מלאה על העבודה.

השירותים של מנעולן בעכו

מנעולן מקצועי נותן מגוו שירותי פריצה של מנעולים, דלתות ורכבים. בנוסף, מנעולן מוסמך בעכו נותן גם שירותי תיקון והחלפה של מנעולים וצילינדרים של דלתות הבית ושירותים נוספים כמו שכפול ושחזור מפתחות לרכב. מנעולן מציע את שירותיו בזריזות.

במקרה חירום אין לקחת סיכון ומתקשרים מיד למנעולן מוסמך שיפרוץ את הבית או הרכב.

מנעולן רכב בעכו:

גרים בעכו וננעלתם מחוץ לרכב? אתם צריכים לפרוץ את הרכב או לשחזר את מפתחות הרכב? לא משנה אם אתם צריכים לפרוץ לרכב, לשכפל או לשחזר מפתחות או לנתק את הקודן. אתם זקוקים למנעולן רכב שנותן שירות בעכו. השירותים של מנעולן רכב בעכו:

 1. פריצה של כל סוגי הרכבים. גם רכבי יוקרה.
 2. ניתוק והתקנה של הקודן.
 3. התקנה או ניתוק של האזעקה.
 4. תיקון של הסוויץ'.
 5. החלפת סוויץ' תקול.
 6. שחזור מפתחות רכב.
 7. שכפול מפתחות רכב.

מנעולן לבית בעכו:

להיתקע מחוץ לבית זה דבר מלחיץ ולא נעים. אם אתם תקועים מחוץ לבית שלכם בעכו, אתם צריכים מנעולן מוסמך שיודע לפרוץ את המנעול בלי לפגוע בדלת. אם הצילינדר שלכם לא עובד כמו שצריך – מנעולן מיומן יכול להחליף אותו בצורה מקצועית ונכונה. השירותים של מנעולן לבית בעכו:

 1. פריצת כל סוגי הדלתות והמנעולים – פלדלת, רב בריח וכדומה.
 2. פריצה של כל הצילינדרים – צילינדרים תוצרת רב-בריח, מולטילוק, ייל, אלבא וכו'
 3. תיקון של צילינדרים פגומים.
 4. שירותי חירום 24 שעות ביממה עד לבית הלקוח.

מנעולן לעסק בעכו:

בעל עסק בעכו? אתה רוצה שהעסק שלך יהיה מאובטח בצורה הטובה ביותר ולכן אתה צריך להזמין מנעולן מוסמך לעסק שיחליף את מנעולי העסק למנעולים הטובים ביותר. אם המפתחות לעסק אבדו או נגנבו – מנעולן מקצועי יבצע פריצה של המנעול ויחליף למנעול חדש. שירותי מנעולן לעסק בעכו:

 1. פריצה של הדלת והמנעול בבית העסק.
 2. החלפה או תיקון של צילינדר הפגום.
 3. התקנת כספות.
 4. פריצת כספות.
 5. שכפול המפתחות של בית העסק.
 6. שירות סביב השעון.

שכפול ושחזור מפתחות בעכו:

לא משנה אם איבדתם את המפתחות או שהם נשברו או נגנבו אתם צריכים להזמין מנעולן שישכפל את המפתחות האבודים. אם איבדתם את המפתחות לרכב ואין מפתחות נוספים אז מנעולן ומשכפל מפתחות יבצע שחזור של מפתחות הרכב. שירותים של משכפל מפתחות בעכו:

 1. שחזור מפתחות רכב שנגנבו או אבדו.
 2. שכפול מפתחות לרכב.
 3. יצירת שלטים לרכב – שלטים מכל הסוגים.
 4. קידוד של שלטים חדשים לרכב.
 5. ניתוק\התקנה של קודן ברכב.

מתי צריך להזמין מנעולן בעכו?

בעכו גרים כ-50 אלף תושבים. בכל יום יש עשרות מקרים שבהם אנשים צריכים שירותים של מנעולן מכל מיני סיבות שונות. מקרים שבהם כדאי להזמין מנעולן בעכו:

 1. המפתחות לרכב אבדו או נגנבו – אם אין לכם מפתחות נוספים שאפשר להעתיק (לשכפל), אתם צריכים מנעולן שישחזר את המפתחות לרכב. אם יש לכם מפתח נוסף בהישג יד – מנעולן רכב ישכפל את המפתחות לרכב – חשוב לדעת, שכפול ושחזור מפתחות צריך להתבצע על ידי מנעולן מיומן על מנת לקבל מפתחות תואמים למפתח המקורי.
 2. אתם נעולים מחוץ לביתכם – מנעולן מקצועי לבית יבצע פריצה של הצילינדר\המנעול ויכניס אתכם לביתכם. אחרי הפריצה המנעולן יחליף את המנעול או הצילינדר לאחד חדש.
 3. הצילינדר אינו עובד כשורה – יש הרבה דברים שיכולים לגרום לצילינדר לא לעבוד כמו שצריך. מנעולן מקצועי יוכל לעלות על הבעיה ולהציע לכם אפשרות של תיקון או החלפה של הצילינדר.
 4. הסוויץ' של הרכב תקוע – אם אתם מנסים להתניע את הרכב אבל הסוויץ' לא מסתובב אתם צריכים מנעולן רכב מנוסה שיעלה על הבעיה ויתקן אותה.

גרים בעכו וצריכים מנעולן? הנה כמה דברים שצריכים לבדוק:

בעכו והסביבה יש מנעולנים רבים. אבל, יש גם הרבה אנשים שמציגים עצמם כמנעולנים אבל אינם מחזיקים בתעודות המתאימות או משתמשים בכלים לא מקצועיים. לפי שמזמינים מנעולן בעכו כדאי לבדוק:

 1. תעודות הסמכה לעבוד כמנעולן – זה הדבר החשוב ביותר שצריך לבדוק. אדם שמציג עצמו כמנעולן אבל לא מחזיק או אינו מוכן להציג תעודת הסמכה לפי תחילת העבודה אסור לו לבצע שום סוג עבודה שכוללת פריצה או החלפה של מנעולים.
 2. שימוש בכלים מקצועיים וייעודים לסוג העבודה – מנעולן שמשתמש בכלים לא מקצועיים שאינם מתאימים לעבודה המתבקשת יכול לגרום לנזק חמור יותר מאשר לתקן את הבעיה. אם אינכם מכירים את הכלים והשימוש בהם, תשאלו את המנעולן.
 3. המלצות על המנעולן ועבודתו – תמיד כדאי לבחור במנעולן שאתם מכירים ושביצע עבודה עבורכם או עבור משפחתכם. אם אין מנעולן כזה אז כדאי לבקש המלצה מחברים ומשפחה על מנעולן מקצועי ואמין.
 4. אחריות על העבודה – כל מנעולן שמכבד את עצמו ייתן לכם אחריות על העבודה שביצע עבורכם – פריצה של דלת הבית או הרכב, פריצה\החלפה\תיקון של הצילינדר בבית, שכפול או שחזור מפתחות וכו'.

התקשר עכשיו

או מלא את הטופס ואחזור אלייך בהקדם

מאמרים בנושא: